מכללת ברק | לימודי עיסוי רפואי: הדרך לקריירה חדשה בתחום מאתגר ומבטיח!
אייקון צור קשר
לפרטים נוספים
ולהרשמה ללימודים
השאירו פרטיכם כאן ונשוב אליכם!

לימודי עיסוי רפואי: הדרך לקריירה חדשה בתחום מאתגר ומבטיח!

מרגישים "תקועים"? מחפשים את הדרך לקריירה חדשה בתחום מאתגר ומבטיח, אבל שמלווה בסיפוק רב וערך מוסף? בנסיבות הללו, כדאי שתשקלו את האפשרות ללימודי עיסוי רפואי במכללה המובילה לרפואה משלימה בישראל: מכללת ברק!

העיסוי הרפואי מהווה שם כללי למגוון רחב של טכניקות שונות שכוללות לחיצות, מתיחות, עיסוי עמוק והנעת מפרקים, במטרה להביא לשיפור תפקודן של מערכות הגוף למיניהן, להפחית את המתח והכאב בשרירים, להמריץ את זרימת הדם בגפיים, כמו גם לשפר את טווח תנועת המפרקים, להקל על כאבים ולהקנות רוגע נפשי.

ממכללת ברק מסבירים שהעיסוי הרפואי איננו מקשה אחידה, אלא מותאם פרטנית לכל מטופל בהתאם לבעיותיו ועל פי צרכיו האינדיבידואליים.

לימודי עיסוי רפואי: חודר אל עומק סיבי רקמת השריר במטרה לשחררו

לימודי עיסוי רפואי מטעם המכללה מוצעים במספר מתכונות ומסלולים, כמו לדוגמה כמגמה משנית במסלול תלת שנתי ללימודי תואר מטפל רב תחומי במגע, או לחלופין במסלול המיועד לבוגרי קורס עיסוי שוודי.

ממכללת ברק המספקת מגוון רחב של קורסים ביניהם גם קורס תזונה, מציינים שהעיסוי הרפואי הנו עיסוי רקמות עמוק ומסווג שממוקד וחזק יותר במקרים של איברים התפוסים בהשוואה לעיסוי השוודי, שכן הוא חודר אל עומק סיבי רקמת השריר במטרה לשחרר את השריר שהתכווץ ושאחראי לכאב שאנו חשים. העיסוי הרפואי מתבצע, כאמור, על ידי תנועות של לחיצה, מתיחה ולישה, ומשולב בשמנים טיפוליים שונים בהתאם למצבים מוגדרים.

ראוי לציין שמדובר בטיפול שאינו מיועד רק לצורכי פינוק והנאה, אלא בעיקר למצבים של קרעים ומתיחות שרירים וגידים, דלקות מפרקים, וכן במקרים של ראומטיזם, בלט דיסק, פריצת דיסק ובעיות ניווניות שונות.

להעשיר את ארגז הכלים שלהם בטכניקות חדשות

לימודי עלימודי עיסוי רפואי | מכללת ברקיסוי רפואי מותאמים אופטימלית למטפלים מתחומים שונים, החפצים להעשיר את ארגז הכלים שלהם בטכניקות חדשות במטרה לשלבן בתחום שבו הם עוסקים. עם זאת, ממכללת ברק מדגישים שהקורס מתאים גם לקהל הרחב שמעוניין להרחיב ולהעמיק את הידע בתחום הרפואה המשלימה. תכנית הלימודים משלבת בין ידע תאורטי והתנסות מעשית, וכוללת מגוון רחב של נושאים שונים, כאשר כל שיעור מתמקד באזור ספציפי בגוף ומשלב בתוכו תרגול מעשי.

נושאי הלימוד העיקריים כוללים, בין השאר, את התשאול הקליני ועקרונות האבחון של פגיעות בהתאם לאנטומיית המפרק הספציפי, טיפול בבעיות אורתופדיות כרוניות ואקוטיות, טכניקות ותרגילים להרפיה וחיזוק השרירים, הרצועות, הגידים וכיוצא בזה, כשבתום הקורס מעניקה המכללה לזכאים תעודת "מעסה מוסמך".