מכללת ברק | לימודי תזונה תנאי קבלה
אייקון צור קשר
לפרטים נוספים
ולהרשמה ללימודים
השאירו פרטיכם כאן ונשוב אליכם!

לימודי תזונה תנאי קבלה

לימודי תזונה תנאי קבלה | מכללת ברקמעוניינים לבנות קריירה בתחום מעניין, מרתק ומאתגר ששכרו בצדו? מחפשים מידע עבור לימודי תזונה תנאי קבלה? כדאי שתשקלו לפנות ללימודי תזונה טבעית. זה לא סוד כי אורח החיים המודרני מתאפיין בקצב מהיר מסביב לשעון, כשהריצה האינסופית בין עבודה וסידורים לבין הדאגה למשפחה, מובילה במקרים רבים למצב של הזנחת הרגלי האכילה הנכונים והבריאים, ולאימוץ דפוסי אכילה ותזונה לקויים. הרגלים אשר הקשר בינם לבעיות בריאותיות והשמנת יתר ברור ומוכח.

 

מודעות לתזונה נכונה

לשמחתנו, מול המגמה המדאיגה הזאת מתרחבת בעשור האחרון המודעות לחשיבותה של התזונה הטבעית, הבריאה והמאוזנת למניעת שורה ארוכה של מחלות שונות ולשמירה על בריאות ואיכות חיים. ומגמה זאת מביאה לביקוש הולך וגדל למטפלים אשר יכולים להעניק ייעוץ וליווי לתזונה טבעית. לכן לא לחינם אנשים רבים מחפשים אחר המילים לימודי תזונה תנאי קבלה במטרה לברר על מוסדות הלימוד המלמדים תזונה טבעית. זאת בדיוק ההזדמנות שלך.

אם חיפשתם לימודי תזונה תנאי קבלה הגעתם למקום הנכון. מכללת ברק, המכללה המובילה בתחום הכשרת מטפלים בתחום הרפואה הטבעית, מזמינה אותך לבנות קריירה בתחום שהדרישה בו עולה מיום ליום ולהצטרף ללימודי תזונה טבעית. התכנית ללימודי תזונה טבעית מהווה חלק אינטגרלי ממסלול נטורופתיה ופרושה על פני שלוש שנים.

עם סיום לימודיהם, יוצאים בוגרי המסלול אל שוק תעסוקה כמטפלים בתחום מבוקש ביותר כשהם מצוידים בארגז כלים מגוון ועשיר, עם הכשרה מעמיקה ומעטפת רחבה של גישות טיפוליות טבעיות שונות, מה שמאפשר להם להעניק ייעוץ לאורח חיים בריא ונכון, כמו גם לבנות תכניות טיפוליות אינטגרטיביות, שמשלבות בתוכן על פי הצורך צמחי מרפא ואו תוספי תזונה, ומותאמות אישית לכל מטופל ולאורחות חייו.

 

לימודי תזונה תנאי קבלה:

התכנית ללימודי תזונה טבעית שמציעה מכללת ברק הדורשת תעודת בגרות מלאה כתנאי קבלה, מהווה, כאמור, חלק מהמסלול לנטורופתיה ונפרשת על פני שלוש שנים. התכנית מורכבת ממבחר רחב של קורסים בנושאים שונים שעיקרם תזונה, צמחי מרפא, מדעים, כמו גם קורסי העשרה לבחירה וסטאז' המורכב מבנייה של עשרה תיקי מטופלים לכל הפחות.

תחום התזונה כולל מגוון נושאים כגון תזונה קונבנציונלית, עקרונות וגישות בתזונה טבעית, הנדסת מזון, שיטות בתזונה האלטרנטיבית (תזונה טבעונית, איורוודה ותזונה סינית) ואורח חיים נכון ובריא. הלימודים משולבים בסדנאות בישול חווייתיות וטעימות.

תחום צמחי המרפא כולל את קבוצות הצמחים על פי המערכות השונות, צמחי מרפא לפי רפואת הרמב"ם, האינטראקציות שבין צמחי המרפא והתרופות והכנת תכשירים מצמחי מרפא.

זאת ההזדמנות שלך לרכוש את הכלים והידע הרחבים ביותר האפשריים במסגרת קורס ייחודי ברמה גבוהה. להשתלב בתחום כל כך חשוב ומבוקש, להשפיע ולסייע למאות ואלפים לשמור על בריאותם.

למכללת ברק שלושה סניפים- ירושלים, אשקלון ובאר שבע.

לפרטים נוספים מוזמנים לפנות אלינו ונשמח לסייע.